MÖBLER / Bord / Skrivbord 5166296
nr 516 6296
Skrivbord
Rokokostil, längd: 122, djup: 68, höjd: 76 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 31 mars 2008
1.600 kr
1.600 kr
1.800 kr